Į mokyklą mielą trauksim – žinom, kad ji mūsų laukia!

Pražydusių kaštonų žvakėse sutirpo laikas, o atrodė taip daug liko  laiko iki atsisveikinimo su darželiu. Skambant A.Vivaldi  „Metų laikų“ melodijoms vaikai prisiminė visus mokslo metus. Liejosi dainos ir eilėraščių posmai. Direktorė Vitalija Medelinskienė paskelbė, kad visi priešmokyklinukai sėkmingai baigė Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą ir įteikė pažymėjimus.  Būsimiems priešmokyklinukams perduotas simbolinis darželio raktas. Mokytoja Violeta linkėjo: „Saulėtų dienų, tikrų draugų, mokėt atleist, užjaust, suprast, mokėt  mylėt, svajot. Tiesiog, geru žmogum užaugt“. Nešdami vaikų svajones į dangaus mėlynę pakilo balti balionai. Tėveliai padėkojo visai lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenei už nuoširdų darbą ir vaikų ugdymą.

Popietė tęsėsi su linksma ir išradinga Kake Make. Vaikai žaidė, dalyvavo atrakcionuose, rodė sumanumą, išradingumą atlikdami įvairias užduotėles.

Priešmokyklinukų išleistuvės

SUDIE, DARŽELI!  LABAS, MOKYKLA!