LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ II-ASIS ETAPAS

Jau penkti metai mūsų darželis aktyviai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Mūsų lopšelyje-darželyje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ antrojo etapo festivalis, kurio metu sportavo darželio vaikai ir bendruomenė. Projekto dalyviai atliko įvairias sportines rungtis: jėgas išbandė estafetėse, kurios pareikalavo ne tik ištvermės, greičio, jėgos, bet ir mąstymo bei pastabumo, važiavo paspirtukais, ledo ritulio lazdomis varė kamuoliukus į vartus, mėtė kamuoliukus į taikinius, mėtė spalvotus popierėlius per virvę.

Geras oras,  nuotaika, energija ir džiaugsmas pripildė visą darželio kiemą. Buvo smagu išbandyti savo jėgas ir kartu sportuoti.

Lietuvos mažųjų žaidynių II-o etapo video

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Monika Drevinskienė ir Ilona Paulavičienė