„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2022“ FINALINIS FESTIVALIS

Gegužės 7 d. Panevėžyje vyko didžiausio Lietuvoje darželinukams skirto projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ finalinis festivalis, kuriame sportinėse rungtyse jėgas išbandė 33 Panevėžio apskrities ikimokyklinių įstaigų komandos. Šio projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, projekto globėja – Diana  Nausėdienė.

Mūsų lopšelio-darželio komanda: Evita, Ieva, Marija, Deividas, Domantas bei Gabrielius aktyviai ir smagiai leido laiką įveikdami net 10 rungčių. Finaliniame festivalyje svarbiausia – fizinis aktyvumas ir geros emocijos. Visiems sportininkams buvo įteikti finalinio festivalio dalyvių pasai su rungčių įvertinimais, taurė, medaliai, padėkos raštas, atminimo dovanėlės.

Ačiū ,,Ąžuoliuko“ sportininkų komandai už energiją ir vaikų tėveliams už pagalbą ir palaikymą!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Monika Drevinskienė, Ilona Paulavičienė