,,VARLIUKAI“ PASITINKA VASARĄ

Baigiantis mokslo metams, ,,Varliukų“ grupės vaikai susiruošė į smagią išvyką. Kelionė prasidėjo miesto autobusu iki Rinkuškių. Keletas vaikų prisipažino, jog nei karto nėra važiavę šia transporto priemone ir jiems tai padarė didžiulį įspūdį. Smagiai leisdami laiką žaidimų aikštelėje vaikai sulaukė netikėto svečio. Kaip spindėjo vaikų akys, išvydus linksmąją meškutę, kuri ne tik kartu šoko, bet ir kiekvienam įteikė ikimokyklinuko diplomą už tai, jog kartu su draugais trejus metus keliavo pažinimo, atradimų, žaidimų ir draugystės takeliu ir yra pasiruošęs tapti priešmokyklinuku. Prieš grįžtant į darželį vaikai gardžiavosi vietinėje parduotuvėje pačių išsirinktais ir nusipirktais ledais. Išvyka vaikams paliko didžiulį įspūdi, ji buvo pilna siurprizų, vaikų šypsenų ir gražių atsiminimų.

Įspūdžiai video reportaže