Aktyviai judu – sveikas esu!

Judumo savaitė „Judėk laisvai – bendrauk lengvai!“ prasidėjo visuotine rytine mankšta ir bėgimu „Bėgu aš, bėk ir tu“. Aktyvi dienos pradžia puikiai nuteikė dienos darbams. Kiekvieną dieną vaikai daug bei aktyviai judėjo lauke, pasižymėjo ištvermingumu, greitumu, draugiškumu.

,,Užsikrėtę“ šokio virusu vaikai šėlo geros muzikos ir šokio sūkuryje.

„Žingsniadienio“ dieną „Smalsučių“,  „Gudručių“ grupių priešmokyklinukai  keliavo prie Širvėnos ežero ir į Rinkuškių vaikų žaidimų aikštelę. Vaikai nuėjo ir parėjo pėsčiomis. Telefono mobilioje programoje išvydo, kad kiekvienas nuėjo  8000 žingsnių! Pasak vaikų „visai nedaug, galėjome ir daugiau“.

,,Boružiukų“ grupės vaikai autobusu nuvyko į Rinkuškių vaikų žaidimų/treniruoklių aikštelę, sportavo, žaidė judrius žaidimus, užkandžiavo gamtoje, grįžtant pėsčiomis nužingsniavo 7154 žingsnius.

„Nykštukų“ grupės vaikai autobusu vyko  į A. Dauguviečio parką. Pasivaikščiojo parko takeliais, pasimankštino, aktyviai ir smagiai leido laiką vaikų žaidimų aikštelėje.

„Varliukų“ grupės vaikai  išmėgino naują ėjimo būdą – šiaurietiškas ėjimas. Vaikai liko sužavėti šiuo ėjimu, viso ėjimo metu juos lydėjo susikaupimas ir šypsena veide.

Dieną „Mano draugas kamuolys“ vaikai žaidė žaidimus su įvairiais kamuoliais. Priešmokyklinukai mokėsi žaisti komandinį sportinį žaidimą „Puskvadratis“.

„Boružiukų“ grupės vaikams, ypač gerų emocijų sukėlė ,,Rudens“ tinklinis kitaip, vaikai stengėsi kuo greičiau sumėtyti kamuolius į priešininkų pusę.

Dviratukų ir paspirtukų diena ,,Rieda ratai rateliukai“ vaikams atnešė daug  teigiamų emocijų, bei azarto. Visi vaikai įveikė numatytą atstumą, išbandė figūrinį važiavimą. Draugiškai dalinosi savo transporto priemonėmis su kitais draugais, kurie neturėjo.

Esame aktyvūs,  veiklūs ir būsime sveiki visus metus!