BĖGIMO VARŽYBOS NUSIPELNIUSIO TRENERIO POVILO KAROBLIO TAUREI LAIMĖTI

Rugsėjo 29 d. priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai  dalyvavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro organizuojamose bėgimo varžybose nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio  taurei laimėti. Dalyvius pasveikino ir palinkėjo sėkmingų startų Biržų rajono meras Vytas Jareckas.

Mergaitės ir berniukai  rungtyniavo tarpusavyje savo amžiaus grupėse. Vaikus varžyboms ruošė mokytojos  Violeta Didzinskienė ir Lorita Kaminskienė.  Mūsų bėgikai pasirodė labai sėkmingai. Laimėtos I-II vietos berniukų bėgime. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o laimėtojai specialiais medaliais ir taurėmis. Sportininkai  džiaugėsi atminimo medaliais, vaišinosi  obuoliais, dalinosi patirtomis emocijomis ir įspūdžiais.