Pasaulinė gyvūnijos diena

Gyvūnai – mūsų mažieji draugai, suteikiantys mums daug džiaugsmo, dovanojantys šilumą, meilę ir ištikimybę. Pasaulinė gyvūnijos diena visame pasaulyje minima spalio 4 d. Minint šią dieną grupėse vyko įvairios veiklos, kurios skatino vaikus atsakingai rūpintis savo augintiniais. Taip pat, atkreipėme dėmesį į mylinčių šeimininkų neturinčius, beglobius gyvūnus. Ta proga visą darželio bendruomenę pakvietėme, prisidėti prie paramos gyvūnams gyvenantiems “Vizgis gyvūnų namuose”.

Šią dieną apsilankėme “Vizgyje” ir perdavėme visą gyvūnams paaukotą maistą. Mus maloniai sutiko gyvūnų namų darbuotojos ir labai miela katytė vardu Muzika. Apžiūrėjome patalpas, susipažinome su  gyventojais. Vaikai  sužinojo  kaip gyvūnai čia patenka ir, kad juos gali pasiimti nauji mylintys šeimininkai.

Dėkojame visiems  už supratingumą ir paramą!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Kliaugienė