Priešmokyklinukai – Dauguviečio parke

Priešmokyklinių grupių „Smalsučiai“ ir „Gudručiai“ vaikai pėsčiomis keliavo į  A. Dauguviečio parką. Jie lavino saugaus elgesio gatvėje, autobuse, gamtoje, žaidimų, treniruoklių aikštelėje  įgūdžius, bei patyrė smagių, teigiamų emocijų.  „Gudručių“ grupės vaikai mokėsi teisingai pereiti gatvę, matavo tilto ilgį, skaičiuodami žingsnius, smagiai leido laiką parko žaidimų aikštelėje, kopė į kalną ir leidosi žemyn, saugodami save ir kitus, išbandė savo jėgas eidami Šiaurietiško ėjimo taku. „Smalsučių“ grupės vaikai taip pat mokėsi saugaus elgesio gatvėje taisyklių, domėjosi rudenėjančiais medžiais, saugiai, aktyviai laiką leido žaidimų, treniruoklių aikštelėse. Po aktyvios, judrios veiklos vaikai ramiai leido laiką prie, pasak vaikų, „labai mažo kriokliuko“, o „Gudručių“ grupės vaikai nusiramino apkabindami medį.

Laikas, praleistas žaidimų aikštelėse, prabėgo labai greitai. Grįžti namo pėsčiomis jėgų nelabai jau buvo, nes kiekvienas vaikas padarė apytiksliai po 9 000 žingsnių.  Todėl grįžo į darželį miesto autobusu. Geros nuotaikos, įspūdžių netrūko! Džiaugiamės vaikų ištverme, aktyvumu, gebėjimu saugiai elgtis!

PU  mokytojos Violeta, Lorita