Respublikinis projektas „Augu Lietuvai stiprus ir sveikas 2023“

Pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę jau trečius metus pakvietėme šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenes įsijungti į projektą „Augu Lietuvai stiprus ir sveikas 2023“. Svarbiausias projekto uždavinys – suburti dalyvius  į bendrą mankštą ir taip ugdytis sveikatai naudingus įpročius, pasitelkiant fizinio ugdymo veiklų įvairovę. Šiais metais mankštelėje galėjo dalyvauti patys mažiausieji, 2-4 metų amžiaus ugdytiniai.

Kovo 10-os rytą į bendrą mankštą įsijungė beveik šeši šimtai vaikų iš trisdešimties ugdymo įstaigų. Padedant savo mokytojoms vaikai visą mėnesį mokėsi organizatorių sukurtą mankštos šokį  pagal Ingridos Jonkienės ir Mariaus Stanulionio dainą „Polkutė“. Trepsėdami, linguodami polkos ritmu, mažieji projekto dalyviai ne tik stiprino sveikatą, tenkino poreikį judėti, bet ir patyrė daug džiugių emocijų.

Projekto organizatorės Monika Drevinskienė, Jolanta Vasiliūnienė

Įspūdžiai iš renginio