„Gudručiai“ moka žaisti šaškėmis

Priešmokyklinio ugdymo „Gudručių“ grupės vaikai dalyvavo respublikinio švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų šaškių turnyre „Mes mokame žaisti šaškėmis“. Turnyro metu išsiaiškinome nugalėtojus. Patys sumaniausi šaškių žaidėjai – Erikas Lukša ir Deividas Kirša.
        „Sunku buvo žaisti ir nugalėti Eriką, Ajų. Kai pralaimėdavau būdavo labai liūdna. Žaisti šaškėmis mane išmokė tėvelis“, – dalinosi įspūdžiais Deividas.
       „Mes namie dažnai žaidžiame šaškėmis su tėveliu. Tėvelis visada laimi. Linksmiau žaisti su draugais, tada dažniausiai laimiu aš. Reikia nebijoti, daug kartų bandyti žaisti, tik tada išmoksti nugalėti. Kai būsiu mokinys, mokykloje bus daug stiprių žaidėjų. Tada reiks dar labiau stengtis,“- samprotavo Erikas po turnyro.
      „Mane žaisti šaškėmis išmokė draugai grupėje. Dabar noriu išmokti taip gerai žaisti, kad galėčiau visus nugalėti,“- pasakojo Ajus.
       Žaidimas šaškėmis atskleidė vaikų gebėjimą susikaupti, motyvaciją mokytis, savarankiškai priimti sprendimus ir norą toliau tobulėti.
PU mokytoja metodininkė Lorita Kaminskienė