FUTBOLIUKO“ KELIONĖ

Nuo rugsėjo lopšelis-darželis prisijungė prie projekto ,,Futboliukas”, kuris tęsis  iki gegužės mėnesio.  Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Visus mokslo metus vaikai intensyviai sportavo, išbandė  įvairias kamuolio varymo, spyrimo, perdavimo technikas. Kas mėnesį atliko  naujas fizines užduotis ir  išbandė jėgas atlikdami interaktyvias futbolo užduotis.

Gegužės 15 d. darželio kieme  vyko priešmokyklinių grupių  futbolo varžybos.   Jų metu mažieji futbolininkai turėjo  prisiminti  ir pritaikyti įgytas žinias varžantis su priešininkais. Po intensyvios kovos rezultatu 5:4 nugalėjo  „Gudručiai“. Sveikiname laimėtojus!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Monika Drevinskienė