Edukacinis renginys „Rudens taku“

Patyriminė veikla tai puiki galimybė vaikams netradicinėje aplinkoje ugdyti kalbinius, aplinkos pažinimo, meninės raiškos ir fizinio aktyvumo gebėjimus. Spalio 17 d. Biržų centriniame pliaže vyko edukacinis renginys „Rudens taku“. Renginyje dalyvavo Biržų lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ ir Biržų lopšelio – darželio „Genys“  ugdytinai ir jų mokytojos.

Keliaudami rudens takeliu vaikai ieškojo Rudenėlio laiško. Atradę laišką, atliko skirtas užduotis: deklamavo eilėraščius apie rudenį, susipažino su rudens požymiais, teikiamomis gėrybėmis, žaidė muzikinį žaidimą „Obuoliukas“ bei smagiai pajudėjo estafetės rungtyje „Kiauras maišas“. Vėliau Rudenėlis pakvietė vaikus sukurti „Rudens paveikslą“ iš gamtinės medžiagos, pasigrožėti rudenėjančia gamta bei pasivaišinti saldžiais prizais. Smagu žaisti su draugais!

Logopedė Kristina Duderienė