MOLIŪGADIENIS

Rudenėlis atskubėjo ir moliūgai užderėjo…

Spalio 18 dieną darželyje vyko renginys ,,Moliūgadienis 2023“. Grupėse atsidarė moliūgų  kūrybinės dirbtuvės. Vaikai skaptavo, piešė, aplikavo ir kitomis meninės raiškos priemonėmis dekoravo  moliūgus. Sporto salėje vyko ,,Moliūgų futboliukas“. Mažieji futbolininkai varžėsi kas daugiau įvarčių įmuš į ,,moliūginius“ vartus. Muzikos salėje vaikai pasisveikino linksma rudenėlio dainele ir smagiai rungėsi įvairiose estafetėse. ,,Moliūgų karieta“  –  mažieji karučiais vežiojo moliūgus. Estafetėje ,,Moliūgų sostas“, vaikai dėliojo moliūgus iš lanko į lanką. Žinoma nugalėjo DRAUGYSTĖ.

Renginio dalyviai teisingai atlikę visas užduotis, dalyvio kortelėje gavo patiktuką ar šypsenėlę.

Kol vaikučiai ilsėjosi, šaunios darželio virėjos, iškepė patį gardžiausią moliūgų pyragą.

Dėkojame tėveliams už padovanotus moliūgus. Jų gausiai ,,užderėjo“ darželio kiemo pievelėje, grupėse, laiptinėse. Savo oranžiniu spindesiu pradžiugino visus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ingrida Kuncienė

Meninio ugdymo mokytoja Jolanta Vasiliūnienė